O firmie

OPOLTRUCK SP. z o.o

ul. Dębowa 7 Ochodze    

46-070 Komprachcice 

Nasza firma powstała w 2006 roku, mając na celu nie tylko granie pierwszych skrzypiec w ogólnoświatowej dystrybucji części zamiennych, ale też bycie powiewem świeżości na rynku. Wszystko to poprzez kreowanie zdrowych partnerskich relacji ze wszystkimi naszymi klientami.
Po tym czasie możemy poszczycić się wypełnianiem obydwu tych założeń – obsługujemy firmy ze wszystkich kontynentów, wysyłając części nawet na tak egzotyczne rynki jak Mauritius czy Myanmar, a jednocześnie budujemy niezwykle ciepłe i przyjazne, biznesowe, tym niemniej przyjacielskie stosunki z naszymi odbiorcami. Zawsze byliśmy zdania, że trwałe więzi z innymi to jeden z decydujących czynników dla życia firmy. To dlatego staramy się poznać naszych klientów tak dobrze jak to możliwe, a równocześnie pozwalamy im poznać nas. Cechy, które posiadamy, a które uważamy za niezmiernie istotne to szczerość i słowność. Kiedy dajemy słowo, jest ono godne zaufania i je dotrzymujemy. Dlatego też możemy z dumą powiedzieć, że każda jedna zapytana firma, która miała okazję nas poznać, opisze nas i naszą współpracę w samych superlatywach.

Zmierzając do czystych konkretów, specjalizujemy się w dystrybucji fabrycznie nowych i – czasami – regenerowanych części do ciężarówek i autobusów, części do lekkiego, średniego i ciężkiego zastosowania silników morskich oraz części do przemysłowych silników stacjonarnych. Materia,w której uważamy się najbardziej konkurencyjni to oryginalne części OE MAN, Mercedes-Benz, Volvo i Scania, a także oryginalne części OEM/OES Bosch, ZF, Delphi i Prestolite. Nie są nam jednak obce części innych marek, jak Iveco, DAF, Renault i CAT. Jeśli chodzi o grupy produktowe, nie składujemy części u siebie, zamawiając je tylko pod indywidualne potrzeby zamówień, co pozwala nam dostarczać w zasadzie wszystkie pozycje jakie tylko Państwo potrzebują zamiast ograniczać się do wybranych produktów. Pomimo że oferujemy części z każdej rodziny produktowej, w szczególności specjalizujemy się w takich częściach jak: turbosprężarki, wały korbowe, głowice cylindrów, zawory hamulcowe, rozruszniki, alternatory, pompy paliwowe wysokiego ciśnienia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze, sprężarki powietrza, przełożenia przekładni głównej, skrzynie biegów , generalnie wszystkie części silnikowe.

Jako że współpracujemy ze światową czołówką przewoźników międzynarodowych, towar dostarczamy do każdego miejsca na świecie. Oprócz części samych w sobie, zajmujemy się też ich dostawą, tak żeby cały proces przebiegał najpłynniej jak to tylko możliwe, a nasi klienci byli pewni, że wszystko jest przeprowadzane optymalną drogą. Organizujemy lotnicze i drogowe transporty drzwi-do-drzwi oraz morskie dostawy CFR (do portu rozładunku).

Jeśli chodzi o MANa, Mercedesa, Volvo, Scanię, i Boscha – jesteśmy w posiadaniu pełnych list cenowych, dlatego też możemy wyceniać części tych marek natychmiast, podczas gdy przy wycenie części wszystkich pozostałych marek każdorazowo konsultujemy się z naszymi dostawcami, co zajmuje troszkę więcej czasu, lecz jest wciąż bardzo sprawne, gdyż jesteśmy z nimi w stałym kontakcie w czasie rzeczywistym.

Mamy nadzieję wejść z Państwem w długotrwałą, obopólnie owocną współpracę w najbliższej przyszłości.

Byłoby idealnie, jeśli moglibyście dostarczyć nam zapytania z częściami których obecnie potrzebujecie, tak żebyśmy mogli to Państwu wycenić i zacząć kontakt od tego punktu.

 

 


Chcesz się dowiedzieć więcej o nas? To nic prostszego zadzwoń, zapytaj, z chęcią porozmawiamy albo napisz do nas. Czekamy na Ciebie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium